Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

AKCIE


AKCIE


 

více informací

NOVINKY 2019


NOVINKY 2019


 

Nové produkty pre Vás

více informací

Happy Cat – veľmi kvalitné krmivo pre mačky

Naše suché krmivo pre mačky robí všetky mačky šťastnými

Ste majiteľmi mačky, chovateľmi, alebo zverolekári a máte radi mačiatka, dlhosrsté mačky a mačacích seniorov? Potom sa istotne už dlho sami seba pýtate: kde môžem nájsť najlepšie krmivo pre mačky? Ktoré krmivo je pre moju mačku to správne? Čo to je najlepšie krmivo pre mačky? Happy Cat Vám ponúka veľký výber veľmi kvalitných mačacích krmív pre Vášho izbového tigra - bez ohľadu na to, pre akú životnú fázu.

Pre každú mačku máme to správne suché krmivo

Napríklad mačatá kladú na svoju potravu veľmi zvláštne požiadavky. Preto sme vyvinuli vlastné suché krmivá pre mačiatka. Granule Happy Cat Supreme Junior a bezobilninové granule Sensitive Grainfree Junior sú zhotovené z veľmi kvalitného hydinového a lososieho mäsa a majú vysoký obsah taurínu. Sú tak optimálne prispôsobené potrebám Vášho mačacieho miminka. Preto sú naše Junior krmivá pre Vaše mačiatko nielen správne chutné, ale taktiž mu pomáhajú zdravo rásť.
Možno že tiež máte doma precitlivelú mačku, alebo dokonca alergickú mačku, ktorá má alergiu na obilie alebo na lepok. Vyžaduje Vaša mačka z týchto dôvodov bezobilninové krmivo alebo bezlepkové krmivo? Potom sú naše krmivá z rady SUPER PREMIUM Sensitive pre Vás to pravé. Suché krmivá Happy Cat SUPREME SENSITIVE sú veľmi kvalitnou mačacou potravou - sú bezlepkové a bezobilninové a teda vhodné pri potravnej neznášanlivosti alebo alergii. Zoznámte sa s našimi piatimi druhmi krmív Happy Cat Sensitive pre dospelé precitlivelé mačky - krmivá Happy Cat Sensitive Land Geflügel, Happy Cat Sensitive Grainfree Seefisch, Happy Cat Sensitive Ente, Happy Cat Sensitive Grainfree Kaninchen a Sensitive Grainfree Rentier sú veľmi chutné a výborne vhodné aj pre veľmi prieberčivých mačacích labužníkov. Krmivá Sensitive Grainfree SeefischSensitive Grainfree Rentier a Sensitive Grainfree Kaninchen neobsahujú žiadne obilie a sú teda bezobilninové (= Grainfree). A receptúry  Sensitive Grainfree Kaninchen a Sensitive Grainfree Rentier dokonca neobsahujú ani hydinové mäso a ani ryby. 

Ak máte tlstú mačku alebo maočku s miernou nadváhou, hľadajte vhodné lahšie diétne krmivo. S našim suchým krmivom Happy Cat Supreme Light Vaša mačka svoju nadváhu zasa rýchlo stratí. A vďaka vysokému obsahu hydinového mäsa a taurínu je toto ľahké diétne krmivo správne chutné a je dobre prijímané. Ak chcete nadváhe predísť, najmä však pri kľudných kastrovaných mačkách, máme pre Vás špeciálne krmivo so zníženým energetickým obsahom. So špeciálnou receptúrou krmiva Supreme Sterilised budete mať kontrolu nad apetítom Vašej mačky a nad príjmom kalórií. Špeciálnou kapitolou v problematike nadváhy mačiek sú bytové mačky. Bytové mačky mávajú obvykle menej príležitostí a podnetov k pohybu a teda bývajú obvykle menej fyzicky aktívne. A preto majú tiež nižšie nároky na obsah energie v krmive. Špeciálne pre tieto bytové mačky sme preto vyvinuli energeticky menej bohaté krmivá Happy Cat Supreme Indoor. Vyskúšajte aj Vy naše tri nové receptúry: Supreme Indoor Atlantik LachsSupreme Indoor Weide-LammSupreme Indoor Voralpen Rind.

Veľa mačiek nemá problémy len s nadváhou, ale aj s obličkami. Existuje poctivé suché krmivo pre mačky s obličkovými problémami? Happy Cat Niere Schonkost Renal je tým optimálnym diétnym krmivom pre mačky s obličkovou slabosťou (chronická renálna nedostatočnosť) a pre mačky čo majú problémy s obličkami. V našej Happy Cat Poradni Vám radi poradíme s výberom mačacieho krmiva a odporučíme to správne veľmi kvalitné suché krmivo.

ALL IN ONE koncepcia výživy - náš prínos pre poctivé mačacie krmivo

Všetky SUPER PREMIUM produkty Happy Cat teraz obsahujú novú revolučnú koncepciu výživy Happy Cat ALL IN ONE - všetky dôležité komponenty výživy sú teraz obsiahnuté v každom Happy Cat krmive. Pre túto našu novú výživovú koncepciu je typické: kontrola chlpových zmotkov, starostlivosť o chrup, Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny pre kožu a srsť, garancia chutnosti, kontrola pH moča pre zdravé močové cesty a prevenciu močových kameňov, vysoký podiel živočíšnych proteínov a taktiež Happy Cat Natural Life Concept®. Ten navyše obsahuje vysoký podiel taurínu a výberovú zmes byliniek so zdraviu prospešnými vlastnosťami.

Aby ste zistili, koľko veľmi kvalitného suchého krmiva môžu Vaše mačky zožrať, spýtajte sa expertov v Happy Cat Poradni. Veterinári v servisnom stredisku majú pre Vás veľa tipov a dobrých rád, ako mačku správne kŕmiť. Ak práve teraz máte mačiatko, nájdete spústu dobrých rád v Happy Cat Svete mačiatok.

Buďte Happy! Doprajte svojej mačke poctivé bavorské krmivo Happy Cat!

Vyhľadávanie